Rejestracja

Jeszcze tylko krok dzieli Cię od założenia swojego konta w systemie Perfect Coll.
Podaj swoje podstawowe dane i dołącz do nas juz teraz!

1.PROMOTOR (Partner wprowadzający)
 • Wpisz numer ID Promotora, który zachęcił Cię do zapisania się do Perfect Coll.
  Jeżeli nie znasz numeru ID Promotora, który polecił Cię do Perfect Coll, to skontaktuj się z nim, żeby Ci go podał.

  Jeżeli nie możesz się z nim z jakichś względów skontaktować, to zadzwoń do nas na numer + 48 58 767 42 24 od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 lub napisz do nas mail na kontakt@perfect-coll.pl, żebyśmy wspólnie go ustalili.
2.Dane do logowania
 • Hasło musi się składać przynajmniej z 8 znaków oraz zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne
3.Dane szczegółowe
 • captcha Czy moje dane są bezpieczne?

  TAK, dane wprowadzane do systemu są szyfrowane 128-bitowym kluczem SSL.
 • * pola oznaczone gwiazdką są wymagane
 • Perfect Coll Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szkutników 2C, 84-230 Rumia (Administrator danych) informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podane w niniejszym formularzu dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z Programem Partnerskim Perfect Coll, tj. w celu realizacji Umowy (w tym w celach administracyjnych i statystycznych związanych z realizacją Umowy), a po wyrażeniu odrębnej zgody także w celach promocyjnych tj. marketingu produktów i usług Perfect Coll.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. W tym celu należy zgłosić odpowiednie żądanie do administratora danych, tj. Perfect Coll Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szkutników 2C, 84-230 Rumia.
 • Kliknięcie w „ZAREJESTRUJ" oznacza wolę rejestracji. Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo wiadomość mailową z linkiem aktywacyjnym, którego otwarcie stanowi potwierdzenie zapoznania się i akceptacji Regulaminów sklepu internetowego dla Klubowiczów Perfect Coll. Informujmy, że stały dostęp do ich treści mają Państwo poprzez powyższe linki. Dodatkowe utrwalone w pliku PDF egzemplarze Regulaminów zostaną przesłane wraz wiadomością mailową zawierającą link aktywacyjny. O wszelkich zmianach Regulaminów będą Państwo informowani na zasadach w nich określonych.