Zakładanie stałego konta rabatowego w sklepie Perfect Coll

Jeszcze tylko krok dzieli Cię od założenia swojego stałego konta rabatowego w sklepie Perfect Coll. Podaj swoje podstawowe dane i dołącz do nas juz teraz!

1.Podaj nam ID (numer) PARTNERA PC, czyli osoby wprowadzającej Cię do naszego sklepu.
 • Wpisz numer ID osoby, która zachęciła Cię do założenia stałego konta rabatowego w naszym sklepie Perfect Coll. W sklepie rabatowym mogą robić zakupy jedynie osoby, które zostały do niego zaproszone przez naszych Partnerów.
  Jeżeli nie znasz numeru ID Partnera, który polecił Cię do sklepu Perfect Coll, to skontaktuj się z nim, żeby Ci go podał.

  Jeżeli nie możesz się z nim z jakichś względów skontaktować, to zadzwoń do nas na numer + 48 58 767 42 24 od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 lub napisz do nas mail na kontakt@perfect-coll.pl, żebyśmy wspólnie go ustalili.
2.Dane do logowania
 • Hasło musi się składać przynajmniej z 8 znaków oraz zawierać małe i duże litery, cyfry i znaki specjalne
3.Dane szczegółowe
 • captcha Czy moje dane są bezpieczne?

  TAK, dane wprowadzane do systemu są szyfrowane 128-bitowym kluczem SSL.
 • * pola oznaczone gwiazdką są wymagane
 • Perfect Coll Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szkutników 2C, 84-230 Rumia (Administrator danych) informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podane w niniejszym formularzu dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z Programem Partnerskim Perfect Coll, tj. w celu realizacji Umowy (w tym w celach administracyjnych i statystycznych związanych z realizacją Umowy), a po wyrażeniu odrębnej zgody także w celach promocyjnych tj. marketingu produktów i usług Perfect Coll.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. W tym celu należy zgłosić odpowiednie żądanie do administratora danych, tj. Perfect Coll Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szkutników 2C, 84-230 Rumia.
 • Kliknięcie w „ZAREJESTRUJ" oznacza wolę rejestracji. Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo wiadomość mailową z linkiem aktywacyjnym, którego otwarcie stanowi potwierdzenie zapoznania się i akceptacji Regulaminów sklepu internetowego dla Klubowiczów Perfect Coll. Informujmy, że stały dostęp do ich treści mają Państwo poprzez powyższe linki. Dodatkowe utrwalone w pliku PDF egzemplarze Regulaminów zostaną przesłane wraz wiadomością mailową zawierającą link aktywacyjny. O wszelkich zmianach Regulaminów będą Państwo informowani na zasadach w nich określonych.